Jesteś tutaj

Księgowość on-line

Program księgowy przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw

e-conomic jest innowacyjnym, internetowym systemem finansowo-księgowym, który wykorzystuje możliwości Internetu, by wdrażać do biznesu przyjazne i dostosowane do wymagań użytkownika rozwiązania. Korzysta z niego już 64 000 firm oraz 4 200 księgowych.

Aplikacja e-conomic jest dostępna dla telefonów iPhone, Android oraz dla tabletu iPad.

Jest wiele korzyści wynikających z używania systemu e-conomic. Większość programów księgowych jest dość droga w przystosowaniu, utrzymaniu oraz w codziennym użytkowaniu. Z e-conomic otrzymujecie Państwo program księgowy online (z bazą internetową) ukierunkowany na małe i średnie przedsiębiorstwa, bazujący na standardowych rozwiązaniach, tak tanich, że dostępnych niemal dla wszystkich użytkowników.

e-conomic jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw i może być używany z każdego komputera z dostępem do Internetu.

Księgowy lub doradca podatkowy może mieć bezpośredni i nieodpłatny dostęp do Państwa księgowości, przez co komunikacja z tymi osobami staje się jeszcze łatwiejsza i szybsza.

 

Wersja Small lub Standard e-conomic

Wersja Small to koszt 59 zł netto za miesiąc. Jest to wersja przeznaczona dla małego przedsiębiorstwa, które ma do 2000 wpisów rocznie (około 600-700 dokumentów i załączników).

Wersja Standard kosztuje 118 zł netto za miesiąc. Jest idealna dla nieco większego przedsiębiorstwa, które potrzebuje nieograniczonej liczby wpisów.

Wersja Small i Standard nie różnią się między sobą funkcjonalnością. Jedyną różnicą jest liczba wpisów księgowych w roku księgowym.

e-conomic dla biur rachunkowych

Korzystający z naszych usług, księgowi i doradcy podatkowi mogą otrzymać bezpłatny moduł administratora e-conomic, który zapewni im dostęp do ksiąg rachunkowych wszystkich Państwa klientów.

Poprzez moduł administratora można zarządzać i współpracować z klientami, którzy używają e-conomic.

Żadnej instalacji – darmowa pomoc techniczna!

Wszystko odbywa się on-line, więc nie muszą Państwo niczego instalować na serwerze lub własnym komputerze.

Jeżeli wystąpią problemy, dostępna jest pomoc telefoniczna bez dodatkowych opłat.

Wypróbuj 14 dni za darmo